Meerdere reizigers zijn vanmorgen gestrand bij het station in Haarlem. Door het winterweer was er treinuitval en reden de bussen op een gegeven moment ook niet meer. “Op 9292 staat nog dat de bussen rijden, maar nu ik hier ben, rijden ze ook niet meer”, vertellen twee teleurgestelde dames.
Een reiziger stapt uit een bus die niet meer vertrekt en licht het probleem toe. “De buschauffeur zegt dat ze opdracht hebben gekregen om te stoppen. Er zijn een paar bussen tegen de vangrail aangereden.”
Tekst gaat verder onder de reportage.
Voor een aantal mensen die met koffers vanuit het station richting de bus naar Schiphol rennen, is dat een flinke domper. Ze lopen verder richting de taxistandplaats, waar net iemand de laatste taxi pakt. “Een stewardess in KLM-blauw roept boos dat het al niet meer sneeuwt en dat de bussen nu pas stoppen met rijden.”
De man die de laatste taxi heeft bemachtigd, wrijft over zijn hart en besluit de rit af te staan aan de reizigers die naar Schiphol moeten. “Ik denk dat zij meer stress hebben dan ik. Ik hoop met de volgende taxi nog op tijd in Amsterdam te komen.”
Heb je nieuws of een tip voor ons?
App de redactie van Haarlem105 via 0610510538.























