ADVERTENTIE
De politie kreeg zondagochtend om 10.50 uur een melding dat er een vreemde man lag te slapen in een woning aan de Kromme Mijdrechtstraat in IJmuiden en dat er een raampje was gebroken.
De agenten troffen in de woning een 18-jarige man uit IJmond aan. Hij lag te slapen in het bed van de bewoonster. De agenten wekten de man en hebben hem aangehouden voor huisvredebreuk. De man is overgebracht naar het politiebureau in Haarlem en werd daar verhoord.
De man verklaarde dat hij een feestje had gehad en van een vriendin toestemming had gekregen om in haar huis te overnachten. Het huis van de vriendin bleek echter een eindje verderop te zijn.
De bewoonster van de woning had begrip voor de vergissing van de man. Wat er verder gaat gebeuren met de man, is nog onduidelijk.
Beelden: Mediapartner RTV NH