De politie heeft een groep van elf Colombianen en Spanjaarden gearresteerd op een parkeerplaats in Haarlem voor de handel van nepcocaïne. De arrestanten probeerden cafeïne in poedervorm te verkopen wat moest doorgaan voor cocaïne. Bij de overdracht vorige week vrijdag werden ze op heterdaad betrapt.
De Spaanse en Colombiaanse mannen en vrouwen vormen een groepering die ervan wordt verdacht cocaïne te verhandelen. Later bleek dat zij andere criminelen wilden oplichten door voornamelijk cafeïne te verkopen.
Op basis van informatie van de opsporingsinstanties in het buitenland werd begin maart een onderzoek gestart naar de groepering. De verdachten konden uiteindelijk door de Dienst Speciale Interventies worden opgepakt op een parkeerplaats in Haarlem en zitten op dit moment vast. Negen van hen worden vandaag voorgeleid aan de rechter-commissaris.
Heb je nieuws of een tip voor ons?
App de redactie van Haarlem105 via 0610510538.






















