De kinderen van groep 5 van OBS de Erasmus in Schalkwijk hebben samen met kinderboekenschrijver en âillustrator Harald Timmer een sprookjesboek geschreven.
Ter bevordering van de taalontwikkeling hebben de kinderen onder begeleiding van kinderboekenschrijver Harald Timmer en de leerkracht, hun verhalen geschreven. Alle facetten van het schrijven kwamen aan bod en enkele prachtige sprookjes, die in tweetallen geschreven zijn, zijn hiervan het resultaat en gebonden in het prachtige boek ‘Verhalen uit de verwilderde tuin’.
Kinderboekenschrijver Harald Timmer, is erg tevreden met het resultaat. “Het is een geweldig boek geworden”, aldus de enthousiaste schrijver. “In een geweldig traject zijn fantastische sprookjes geschreven. De kinderen zijn intensief met taal bezig geweest en hebben enorme stappen gezet. Het maakt me trots dat ik ze heb mogen begeleiden.”
Het eerste exemplaar van Verhalen uit de verwilderde tuin wordt dinsdag 9 juni om 15.30 uur overhandigd aan de wethouder van Onderwijs Merijn Snoek, in Boekhandel H. de Vries op de Gedempte Oude Gracht 27 te Haarlem. Alle schrijvers zijn hierbij ook aanwezig.