De politie heeft op Bevrijdingsdag drie jongens en één meisje in de leeftijd van 14 en 15 jaar aangehouden op verdenking van betrokkenheid van een mishandeling in het Zaanenpark.
Maandagavond meldde Haarlem105 al over de laffe mishandeling van een 14-jarig meisje in het Zaanenpark in Haarlem.
Op de website van Geenstijl dook een filmpje op waarin te zien was hoe de Haarlemse mishandeld werd door een meisje.
In het filmpje is te zien hoe een meisje hardhandig naar de grond wordt gewerkt in een park nabij de Haarlemse kermis. Aan de interactie tussen de filmer en het aanvallende meisje was te zien dat er sprake was van een geplande actie.
Op Facebook was inmiddels een enorme hetze tegen de daders gestart, waarop de politie snel moest ingrijpen. De daders zijn alle afkomstig uit Haarlem en zijn naar verluid scholieren van het Sterren College.
De politie roept andere getuigen op om contact op te nemen met de politie via 0900 – 8844.






















