Vanwege het grote succes staan er ook in 2014 weer een aantal Haarlemse bierwandelingen op de agenda.
Fred Hagens en Hans van Felius nemen u mee in de biergeschiedenis van Haarlem middels een presentatie van historische gegevens, archiefstukken en een wandeling langs een aantal locaties waar de brouwgeschiedenis terug te vinden is. Natuurlijk eindigt men met het proeven van een aantal Haarlemse bieren.
De volgende bierwandeling is op zondag 26 januari 2014. De activiteit duurt van 13.30 uur tot 17.30 uur en kost 19,50 Euro. Voor de vrijwilligers en Vrienden van het Noord-Hollands Archief geldt een gereduceerd tarief van 15,00 Euro.
De bierwandelingen starten bij het Noord-Hollands Archief aan de Jansstraat 40 in Haarlem. Opgeven gaat via info@noord-hollandsarchief.nl.