De politie heeft beelden vrijgegeven van de mishandeling van vier handhavers op het strand van IJmuiden. Diezelfde dag zijn twee verdachten van 17 jaar aangehouden, maar een derde dader is nog niet gevonden. De politie hoopt deze jongen nu alsnog te vinden.
Beelden: jongen valt handhaver van achteren aan.
Herken je de dader? Bel dan met 0900-8844 of meld het via Meld Misdaad Anoniem via: 0800-7000. (2020103042) #IJmuiden #Handhaver #Mishandeling #Getuigenoproep pic.twitter.com/RkARVveiZC
— POL_KENland (@POL_KENland) June 12, 2020
De vechtpartij ontstond op 21 mei, toen vier handhavers een groep jongeren aansprak op het naleven van de coronaregels. Een jongen sloeg op de vlucht, waarna de handhavers de achtervolging inzetten. Tijdens die achtervolging werden de handhavers belaagd door een grote groep jongeren.