In Haarlem-Noord zijn gisteravond de plannen bekendgemaakt waarop buurtbewoners de komende dagen kunnen stemmen. Tijdens een presentatieavond in De Volharding kregen inwoners een overzicht van de ideeën die zijn overgebleven uit alle inzendingen van de afgelopen maanden.
Bewoners van de Transvaalwijk, de Indische Wijk, het Ter Kleefkwartier en het Te Zaanenkwartier konden eerder voorstellen indienen om hun buurt te verbeteren. Ideeën die meer dan vijftig stemmen kregen, zijn door naar de volgende ronde en zijn gisteravond gepresenteerd.
Opvallende voorstellen zijn onder meer De Hoed van Frans Hals, een kunstwerk dat de fontein op het Frans Halsplein moet opfleuren, en een systeem voor wasbare luiers om afval te verminderen.
Stemmen
Alle bewoners van de deelnemende wijken ontvingen een stempas met een unieke code. Daarmee kunnen zij online stemmen op één of meerdere plannen. Tot en met zondag kunnen inwoners hun keuze doorgeven; daarna wordt het winnende plan bekendgemaakt.





















