Het duo Rody & Cazzer is bezig met het formeren van een eigen band. Met de band willen zij live gaan optreden en nieuw materiaal maken.
In principe kan iedereen zich aanmelden. Gitaristen, drummers maar ook zangers, vooral achtergrondzangers, zijn welkom om auditie te komen doen. ‘Wij willen er vanaf nu weer voor honderd procent voor gaan, met een professionele videoclip, een cd en alles wat erbij hoort’, vertelt Cazzer donderdag op Haarlem105 Radio.
‘We willen een meer poppy sound gaan neerzetten, daar lenen onze stemmen zich ook goed voor’, verklapt de Haarlemmer erbij.
Rody & Cazzer maken sinds 2008 samen muziek. Ze stonden twee keer in de 538 Demoduel finale en Rody schopte het tot finalist bij Popstars in 2010. Daarna kwam het debuutalbum Weekend Muziek. De laatste tijd is het wat stiller geweest rond de Haarlemmers maar als het goed is, komt daar dus binnenkort verandering in.
Wie interesse heeft kan mailen naar casplomp@live.nl, maar Rody & Cazzer zitten ook op Facebook.