De Schiphol-parkeerdiensten Qube Valet en P7-zelfparkeren blijken auto’s van klanten te gebruiken voor privéritjes. Dat blijkt uit onderzoek van het tv-programma Groeten van Max.
Dit melden RTV-NH en het Haarlems Dagblad.
Het tv-programma ging op onderzoek uit na mysterieuze snelheidsboetes en verreden kilometers met auto’s van vakantiegangers. Personeel reed met een van de auto’s naar de McDonalds en gebruikte een andere als pendelbus voor andere klanten.
Eigenaar Robert-Jan Buijtelaar van beide parkeerdiensten ontkent in alle toonaarden en dreigt naar de rechter te stappen als de uitzending wordt doorgezet. In die uitzending echter zegt hij volgens de producent van Groeten van Max dat hij de betrokken werknemers herkent en gaat ontslaan.